Iemesli, kādēļ ir vērts pirkt produktus internetā

  • Ietaupi naudu

Laikā. kad komercializācija sit aukstu vilni, lielveikali izmanto visus pieejamos veidus kā pievilināt cilvēkus ar dažādu marketinga paņēmieniem. Milzīgas atlaižu un izpārdošanu zīmes, plakāti, spilgtās krāsās, ietekmējoša mūzika, preču izvietošanas specifika, mums neapzināti ietekmē un liek iegādāties lietas, kuras dažkārt mums pat nepieciešamas. Sagatavojot sarakstu un iepērkoties internetā, mēs lieliski un ļoti vienkārši spējam no tā izvairīties, ātri un bez problēmām atlasīt vajadzīgo preču kategoriju un izvēlēties vēlamo produktu, tādējādi maksimāli izvairāmies no lielākās daļās mārketinga triku. Bez šaubām internetā arī būs spilgti banneri un uzkrītošas reklāmas, bet no tam var vieglāk izvairīties.

  • Izvairies no lieka stresa

Cilvēka dzīve pašreizējā ekonomiskajā situācijā ir jau piepildīta ar stresu par ienākumiem un izdevumiem, par mūžīgo laika trūkumu lietam, ko varbūt gribētos darīt, bet nekādi nespējam pieķerties. Pērkot pārtiku internetā, varam samazināt savu stresa līmeni vismaz nedaudz, vairāku iemeslu dēļ, pirmkārt, mums reāli nav jāstāv rindā, lai veiktu samaksu, kas daudziem cilvēkiem izraisa negatīvismu un dusmas, jo tie ir kļuvuši nepacietīgi un vēlas maksimāli ātru rezultātu visās situācijās, otrkārt, visas preces varam izvēlēties nesteidzīgi mums ērtā tempā, nevienu netraucējot un paši nejūtoties par traucēkli citiem. Treškārt, izvairāmies arī no fiziska kontakta ar pārdevēju vai kasieri, kas nereti mums sagādā stresu vai kādas citas neērtības,

Tā kā, lietu pirkšanai internetā noteikti ir savi plusi, kas būs pievilcīgi daļai cilvēku, kas vēlas būt moderni, ciena un racionāli izmanto savu brīvo laiku un vēlas nedaudz ietaupīt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s