Faktiskā cena mājoklim

Nav svarīgi, cik pašsaprotami tas izklausās, bet fakts ir tāds, ka lielākā daļa cilvēku, iegādājoties mājokli, neņem vērā faktisko mājokļa cenu. Tas notiek galvenokārt ar nenobriedušiem cilvēkiem, kas ir tik satraukti par savas sapņu mājas iegādi, ka tie neizvēlas labāko mājokļa kredītu piedāvājumu un beigu beigās zaudē pat simtiem eiro.

Tāpēc ir ļoti svarīgi paturēt prātā dažādus padomus, pirms sava mājokļa iegādes. Katram cilvēkam būtu jāuztver mājokļa kredīts ļoti nopietni.

  1. Aprunājieties ar aizdevēju, kas ir augsti kvalificēts: sadarbošanās ar atbilstošu aizdevēju būs ļoti noderīga, tādēļ, runājot ar mājokļa īpašnieku, palūdziet viņiem ieteikt Jums kādu aizdevēju, kam ir laba reputācija, ja tādu nezināt. Apskatiet vairākus aizdevējus, ne tikai vienu. Pēc tam veiciet paši savu izpēti un ņemiet vērā nākamo padomu.
  2. Veiciet savu pētījumu: Pirms Jūs pieņemat savu galīgo lēmumu, Jums ir nepieciešams veikt pētījumu. Dažādi aizdevēji sniedz dažādus kredītu piedāvājumus, tādēļ salīdziniet to piedāvātās kredītu procentu likmes un atrodiet sev piemērotāko piedāvājumu. Šis padoms ir ļoti svarīgs un ikvienam noteikti vajadzētu uz to koncentrēties.
  3. Dažu aizdevēju noraidījums: Nezaudējiet drosmi, ja daži aizdevēji Jūsu pieteikumu noraidīs. Tas var notikt, ja Jums nav labas kredītvēstures. Tas ir iemesls, kāpēc Jums vajadzētu sazināties ar vairāk nekā vienu aizdevēju. Mēģiniet, līdz Jūs saņemsiet apstiprinājumu no pieredzējuša aizdevēja.
  4. Nekautrējieties uzdot jautājumus: Parasti cilvēki īsti neizprot visas lietas, kas saistītas ar mājokļu kredītiem, tādēļ Jums nevajadzētu baidīties uzdot jautājumus. Pirms līguma parakstīšanas, Jums ir jāizprot visi tā nosacījumi. Veiciet tik daudz pētījumu, cik Jūs varat un uzdodiet pēc iespējas vairāk jautājumu, lai Jūs zinātu, kam Jūs piekrītat.

Ņemot vērā šos soļus, Jums būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko kredītu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s