Mājas iegāde

Kad runa ir par mājokļa iegādi, nav viegli iekrāt naudu, lai varētu iegādāties mājokli uzriez. Tādēļ mājokļu pircēji vienmēr piesakās mājokļa kredītam, lai finansētu tā iegādi. Ar nelielu pirmo iemaksu, Jūs varētu iegūt kredītu mājokļa iegādei nopirkt. Ir vairākas metodes, kā to izdarīt.

  • Iegūstiet parasto mājokļa kredītu par īpašumu, ko vēlaties iegādāties.
  • Vienojieties ar mājokļa īpašnieku par mājokļa iegādi uz nomaksu, lai ātri noslēgtu darījumu.

Standarta mājokļa kredīts

Ja Jūs varat izpildīt visas mājokļa kredīta prasības, lai finansētu īpašumu, ko Jūs gatavojas iegādāties, tas ir labākais veids, kā iegūt mājokļa kredītu. Jums tikai nepieciešams aizpildīt pieteikumu un iesniegt to Jūsu aizdevējam. Pēc rūpīgas Jūsu kredītvēstures pārbaudes un citu detaļu pārbaudes, aizdevējs piešķirs Jums kredītu. Tad Jums ir nepieciešams veikt pirmo kredīta iemaksu un veikt turpmākos ikmēneša maksājumus.

Alternatīvs mājokļa kredīts

Gadījumā, ja Jūs nevarat kvalificēties standarta mājokļa kredīta saņemšanai, jo Jūsu kredītvēsture nav pietiekami augsta vai nav tādā stāvoklī, lai Jūs varētu saņemt standarta mājokļa kredītu, jo Jums nav labas kredītvēstures, Jums ir iespēja meklēt alternatīvu aizdevēju, kas piedāvās Jums kredītu. Kad Jūs izvēlaties veida hipotēku, Jūs nevarat gaidīt tādu pašu attieksmi kā pret personu, kam ir laba kredītvēsture. Tā vietā, aizdevējs varētu piedāvāt Jums piešķirt kredītu ar stingrākiem nosacījumiem. Tie varētu lūgt stingrākus noteikumus par:

  • Pirmo iemaksu.
  • Procentu likmi.
  • Kredīta summu.

Jūs varētu saņemt savu mājokļa kredītu ar augstāko pirmo iemaksu un procentu likmi. Papildus tam, aizdevējs varētu ierobežot arī piedāvāto kredīta summu.

Iegāde uz nomaksu

Ja Jūs nevarat saņemt parasto hipotēku, jo Jums ir slikta kredītvēsture vai tāpēc, ka Jūs vēlaties ātri atmaksāt savu parādu un ātrāk iegūt mājokli savā īpašumā, sadarbošanās ar pašu īpašnieku, iegādājoties mājokli uz nomaksu, ir labākais Jums pieejamais variants. Šajā darījumā netiks iesaistītas trešās personas un uzņēmumi. Īpašnieks pateiks Jums savus noteikumus, un, ja Jūs tiem piekrītat, darījums varētu tikt slēgts. Jūs veiksiet pirmo iemaksu, vienojoties ar īpašnieku un pēc tam Jums būs jāmaksā ikmēneša summa. Īsā periodā, apmēram pēc pieciem gadiem, Jūs varēsiet pabeigt maksājumus un mājoklis būs Jūsu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s